KVETOSLAVOV NOVÁ TULIPA 148

NOVÁ TULIPA 148

Ponúkame Vám na predaj moderný bungalov v exkluzívnej rezidenčnej lokalite Nová Tulipa v Kvetoslavove blízko centra Kvetoslavova na Drieňovej ulici. Rodinný dom je 4 izbový s úžitkovou rozlohou 120 m2, zastavanou plochou 179 m2 ktorý leží na pozemku s rozlohou 601 m2. Je skolaudovaný. Dispozícia domu je veľmi praktická pre každú rodinku. Rozdelenie domu je na nočnú a dennú časť. 

Dennú časť tvorí veľká obývacia izba s východom na terasu cez dvojkrídlové plastové dvere. Kuchyňa je voľne napojená na obývaciu časť s výhľadom na predzáhradku. Súčasťou kuchyne je praktická špajza. 

Nočná časť pozostáva z 3 samostatných izieb, kúpeľne s vaňou podľa vlastného výberu a dvoma umývadlami a sprchovým kútom a wc. Vo vstupnej chodbe sa nachádza druhé samostatné wc s umývadlom. 

Vnútorné vybavenie v cene domu pozostáva : - elektrické podlahové kúrenie s termostatmi v každej miestnosti - plastové okná – 6 komorové, trojsklo - vonkajšie hliníkové rolety na diaľkové ovládanie - predpríprava pre inteligentná domácnosť PARADOX /Jablotron s možnosťou napojenia na ovládanie cez internet - Sanita a obklad kúpeľne – podľa Vášho vlastného vkusu - Podlahy – laminátová podlaha – výber podľa Vášho vkusu - Interiérové dvere – výber podľa Vášho vkusu - Umývadlá a batérie – výber podľa Vášho vkusu - Rozvody Lan, predpríprava na satelitné pripojenie - Predpríprava na alarm - Komín a predpríprava pre krb - Maľovka biela - Zateplený sadrokartonový strop - Dokončenie interiéru podľa požiadaviek klienta Energetická trieda "A" - Predpríprava pre elektrické otváranie brány - Predpríprava pre videovrátnika - Predpríprava pre optiku Vonkajšie vyhotovenie v cene domu pozostáva: - Tehla Termobrik/Wienerberger - Strecha Terran - Vonkajšie zateplenie polystyrenom 15 cm - Fasádna omietka – bielo-šedá - Kanalizácia a vodovodná šachta - Chodník, terasa a garážové státie - zámková dlažba - Bočné pletivové ploty - Predný murovaný plot, brána a bránka - Vyrovnaný, vyčistený pozemok Siete: - Elektrina - Kanalizácia - Vodovod - Verejné led osvetlenie - Betónová cesta - Chodník 

Kvetoslavov je veľmi rýchlo sa rozvíjajúca obec. Poskytuje rodinné zázemie a bývanie v blízkosti Bratislavy s ľahkou dostupnosťou. Vlaková doprava urobila z obce Hviezdoslavov veľmi vyhľadávané miesto bývania len 800m od vlakovej stanice a 1,5km od budúceho výjazdu na diaľnicu na BA. Od rezidenčnej lokality Nová Tulipa kde sa dom nachádza je škola a škôlka cca 250m, potraviny, pekáreň, ihrisko, reštaurácia, veľké záhradkárstvo, rôzne obchody ako aj obecný úrad a pošta. 

Cena so štandardom ..... 319 900,-EUR