Sem vložte podnadpis

Wolfsthal rodinný dom

Ponúkame na predaj exkluzívny jednoposchodový rodinný dom v pokojnej ulici centra obce Wolfstahl - Rakúsko. Dom bol skolaudovaný v r. 1990, obytná plocha 195 m2, plocha pozemku 720 m2, záhrada 600 m2. Dom je celý podpivničený a má obývateľné podkrovie upravené podkrovie.

Suterén - sklad, sklad potravín, veľký sprchovací kút s malým fitnes, sauna, WC, spoločenská miestnosť s priamym vstupom na záhradu, zásobník na 4000 l vykurovacieho oleja, kotolňa - kotol na pevné palivo, kotol na LTO, tepelné čerpadlo voda - vzduch. Každá miestnosť v suteréne má okno.

Prízemie - schody, vstupná hala, kuchyňa s jedálňou s krbovými kachlami, 3 spálne, obývačka so vstupom na priestrannú terasu, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou a veľkým sprchovacím kútom, samostatné WC. Kúpeľňa, sprchovací kút a WC majú okná. Terasa 14 m2 so vstupom na záhradu.

Podkrovie - dve veľké miestnosti novo zrekonštruované, nadštandardná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC s oknom, kuchynský kút.

Kúrenie v celom dome je riešené - podlahové na prízemí, suterén a podkrovie radiátory.

Dom je tehlový, zateplený, okná alu - plast, klimatizácia, zabezpečovacie zariadenie. Dom je prepojený s veľkou garážou. Terasa je s vonkajším krbom, zastrešený vonkajší bazén so solárnym ohrevom vody, vonkajšia sprcha, studňa.

Parkovanie je možné v garáži + na pozemku pred domom.

Wolfsthal je prvou obcou za hraničným prechodom Bratislava - Berg a je napojená na Bratislavu hrádzou, po ktorej sa vedia dopraviť cyklisti až do centra Bratislavy. Je tu vynikajúce dopravné napojenie - autom sa dostanete k Auparku približne za 5 minút, do centra Bratislavy je to cca 15 min.

K cene je potrebné pripočítať poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku ( daň, kataster, notár, RK) vo výške 10%

355.500,-EUR