Sem vložte podnadpis

NADŠTANDARDNÝ 2 izbový byt na Kazanskej ul.,

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izb. byt s balkónom v tehlovom dome na Kazanskej ulici. Byt sa nachádza na 7 nadzemnom podlaží zo 7. K dispozícii je nový výťah. Rozloha bytu je rozlohu 61,54 m2. K bytu prislúcha na poschodí oproti vchodu do bytu komora s rozlohou 2,33 m2 a balkón s rozlohou 3,68 m2 s krásnym výhľadom na Bratislavu. Dispozícia bytu bola majiteľom ako objednávateľom výstavby navrhnutá tak, aby sa jednoduchou priečkou dalo dorobiť priečku pre plnohodnotnú 3 izbu .
Interiér bytu tvorí vstupná predsieň s bezpečnostnými vchodovými dverami, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a murovaným sprchovým kútom a rebríkovým radiátorom.
Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, s východom na balkón.
Spálňa má samostatný vchod zo vstupnej haly. Jej rozloha je 13,16 m2. V izbe sa nachádza predpríprava na klimatizáciu.
Kuchyňa je vybavená plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, chladničkou s mrazničkou a práčkou. Kuchyňa s obývacou izbou majú rozlohu 33,61 m2.
Orientácia bytu je na J-Z. Náklady na chod bytu sú 133,-EUR bez energií, ktoré sú vo výške cca 39,-EUR.

Dom má vlastnú kotolňu, každý byt má vlastný merač tepla pred bytom. Veľkou výhodou je bezpečnosť vchodu. Vstup k bytom je uzamykateľný, opatrený kamerovým systémom a vstup na bezpečnostný čip.
Pri bytovom dome sú dobré možnosti parkovania, možnosť prenájmu parkovacieho státia, prípadne odkúpenia.
Výborná infraštruktúra: v blízkosti domu zastávka MHD, obchody, banky, školy.
Byt je možné financovať aj na HÚ.


Cena: 121 990 €