4-IZBOVÝ ROD.DOM
Sem vložte podnadpis

HVIEZDOSLAVOV 

Ponúkame na predaj novostavbu moderného a priestranného 4 izbového rodinného domu v obci Hviezdoslavov, 13 km od Bratislavy v centre Hviezdoslavova v novej časti FAMILY PARK cca 900 m od vlakovej stanice Regiojet. Rozloha domu je 117,2 m2. Leží na pozemku o veľkosti 409 m2.
Vstup do domu tvorí priestranná predsieň. V nej sa nachádza spodná kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom a toaletou. Obývacia časť je poňatá ako veľko-priestor ktorá voľne nadväzuje na exteriér terasou. Nachádza sa tu priestranná kuchyňa, ktorá je moderne zariadená vrátane zabudovaných spotrebičov. Pri kuchyni sa nachádza jedálenská časť. Obývacia časť je doplnená murovaným krbom. Z predsiene vedú schody na poschodie.
Na poschodí sa nachádzajú 3 priestranné samostatné izby a kúpeľňa s rohovou vaňou, práčkou a toaletou. K dispozícii je podkrovie, ktoré je pochôdzne , ktoré slúži ako vynikajúci úložny priestor.
Dom je napojený na elektriku s dvojsadzbou DD5. Plyn v dome nie je k dispozícii. Kúrenie je riešené radiátormi napojenými na kotol a krbom. Odpad je riešený žumpou 12m3, voda je zo studne. Vonkajšie zateplenie domu je 8cm polystyrenom s vonkajšou omietkou, hromozvod. Pozemok je oplotený murovaným plotom a z prednej strany sa nachádza bránka a brána na vstup pre auto. Vo dvore je zámková dlažba, terasa. Záhrada je upravená trávnikom a upravenou závlahou. Pri dome sa nachádza garáž pre 2 autá s úložnym priestorom v strope. Garáž ma uzatvárateľnú automatickú bránu. Za domom sa nachádza terasa s výsuvnou markízou. Na pozemku je vybudovaný taktiež murovaný záhradný domček na odkladanie náradia a dreva na kúrenie.
Rodinný dom je situovaný v časti obce Hviezdoslavov, sedemnásť kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patrí k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktorá leží na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova, pri ceste spájajúcej Šamorín so Zlatými Klasmi. Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislavy. Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už v ranných štádiách výstavby sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu. Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a po tretie Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov .
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.
Predaj je možný aj na hypotekárny úver.


Vaša cena domu - bude 146.990,-€