Bungalow Hviezdoslavov 75/7
Sem vložte podnadpis

Bungalow Hviezdoslavov 75/8


PREDSTAVUJEME VÁM BUNGALOW 75/8
Rodinný dom typu Bungalow 75 je 4-izbový rodinný dom v obci Hviezdoslavov, 13 km od Bratislavy v centre Hviezdoslavova v novej časti FAMILY PARK cca 900 m od vlakovej stanice Regiojet.
Rodinný dom má výhodnú dispozíciu a to:
Nočná a denná časť domu je oddelená • denná časť je poňatá ako veľkopriestor s krbom a kuchynskou časťou. Denná časť voľne nadväzuje na exteriér terasou. Nočná časť je dispozične samostatná.
Rodinný dom je 4 izbový s rozlohou 112 m2 zastavanej plochy, 92 m2 úžitkovej plochy a leží na pozemku s rozlohou 406 m2. Dom je orientovaný na juho-západ.
Rodinný dom má plastové okná a vchodové dvere, elektriku s predprípravou na dvojsadzbu, rozvody vody, odpadu a kúrenia, namontované radiátory a kotol, odpad riešený žumpou 12m3, voda - studňa, vnútorné omietky a potery, vonkajšie zateplenie 10 cm polystyrenom s vonkajšou farebnou omietkou, hromozvod, pozemok oplotený betónovým plotom z troch strán, murovaný plot z prednej strany vrátane bránky, vyrovnaný terén.
Dom sa predáva dokončený do štádia ŠTANDARD, čo znamená že Interiér domu je kompletne dokončený. Cena domu zo štandardom zahŕňa všetko s výnimkou kuchynskej linky. To znamená: podlahy (parkety), interiérové dvere, sanita, obklady kúpeľní, kotol, čerpadlo, biela maľovka... kompletne funkčný dom pripravený na sťahovanie.
Cena: 129.000,-EUR
Predaj je možný aj na hypotekárny úver.
A prečo si vybrať bývanie vo FAMILY PARKU?
Myšlienkou nášho projektu je vytvoriť pokojnú časť na bývanie, ktoré sa pre Vás stane miestom oddychu po pracovnom zhone. A to v prítomnosti príjemných ľudí, susedov. Keďže sme chceli, aby Vaše bývanie bolo naozaj pohodlné, pozemky sa nachádzajú v blízkosti potravín, vlakového a autobusového spoja a s ľahkou dostupnosťou do Bratislavy autom.
A prečo Hviezdoslavov ?
Obec Hviezdoslavov sa nachádza len sedemnásť kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patrí k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktorá leží na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova.
Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a
Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov
Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už je v ranných štádiách výstavby sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu.
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET
V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.Vaša cena domu ............... 129.000,-EUR
Stav....................................pred dokončením