AKCENT 4
Sem vložte podnadpis

AKCENT   4

Predstavujeme Vám samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s rozlohou 128 m2 úžitkovej plochy s možnosťou zmeny dispozície na 5 izbový rodinný dom ktorý leží na pozemku s rozlohou 592 m2 v zastavanej ulici s prístupom po asfaltovej ceste s verejným osvetlením . Nachádza sa na v centrálnej časti obce Hviezdoslavova.


Dispozične je dom prakticky riešený                                                                                         Nachádza sa v ňom chodba, kuchyňa, komora, špajza, veľká obývacia izba, kúpelňa, 2 x toaleta, 4-5 izby, šatník, terasa.
Dom je postavený z klasických materiálov - z pálenej tehly Heluz, strop je betónový monolit.
Inžinierske siete: elektrina, žumpa, studňa. Klient má možnosť využiť výber dispozície domu a to podľa priložených variánt pôdorysov v prílohe inzercie.

Dom dokončený do štádia HOLODOM, čo znamená že dom má plastové okná a vchodové dvere, elektriku s predprípravou na dvojsadzbu, rozvody vody, odpadu a kúrenia, namontované radiátory a kotol, odpad riešený žumpou 12m3, voda - studňa, vnútorné omietky a potery, plastové okná sú 6 komorové , predpríprava na krb, vonkajšie zateplenie 10 cm polystyrenom s vonkajšou omietkou, hromozvod, pozemok oplotený z troch strán, murovaný plot z prednej strany vrátane bránky, vyrovnaný terén.

Dom zo štandardom  zahŕňa všetko s výnimkou kuchynskej linky. To znamená: podlahy (parkety), interiérové dvere, sanita, obklady kúpeľní, kotol, čerpadlo, biela maľovka... kompletne funkčný dom pripravený na sťahovanie 
Pozemok je rovinatý. Na pozemku je vybudovaná studňa vŕtaná 12 m s vymurovanou šachtou. Dom ma prístrešok na auto.

Projekt FAMILY PARK je situovaný v centrálnej časti obce Hviezdoslavov, sedemnásť kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patrí k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktorá leží na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova, pri ceste spájajúcej Šamorín so Zlatými Klasmi. Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislavy. Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a po tretie Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov .
Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už predmetom vydaného územného rozhodnutia a je v ranných štádiách výstavby sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu.
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.

140.900,-EUR cena za HOLODOM


Taktiež sa dá priplatiť za štandard doriešený developerom, čo znamená, že Interiér domu je kompletne dokončený. Cena domu zo štandardom zahŕňa všetko s výnimkou kuchynskej linky. To znamená: podlahy (parkety), interiérové dvere, sanita, obklady kúpeľní, kotol, čerpadlo, biela maľovka... kompletne funkčný dom pripravený na sťahovanie. V tom prípade je cena domu 

144.900,-EUR cena za ŠTANDARD