AKCENT 9
Sem vložte podnadpis

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci moderný a priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v obci Hviezdoslavov 13 km od Bratislavy a cca 300 m od vlakovej stanice Regiojet.

Prízemie domu tvorí obývacia izba, ktorá je otvorená spolu s východom na terasu a s kuchynsku časťou. Nachádza sa tu priestranná predsieň, z ktorej je vchod do kúpeľne. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a WC.

Poschodie domu tvoria 3 izby, šatník, a kúpeľňa. V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, miesto na práčku a WC. Izby sú samostané, nepriechodné. V každej izbe sa nachádza východ na balkón.

Rodinný dom má 138 úžitkovej plochy. Dom stojí na pozemku s rozlohou 609 m2. Pozemok je rohový s veľmi dobrou orientáciou. Rodinný dom je projektovaný tak, aby boli využité výhody pozemku ako napr.ľahké parkovanie.

Dom bude dokončený zo štandardom, čo znamená že dom má:

plastové okná a vchodové dvere, elektriku s predprípravou na dvojsadzbu, rozvody vody, odpadu a kúrenia, namontované radiátory a kotol, predpriprava pre fotovoltaiku, predpríprava pre solárne kolektory, rozvody pre alarm, okná-trojsklo, odpad riešený žumpou 12m3, voda - studňa, vnútorné omietky a potery, vonkajšie zateplenie 15 cm polystyrenom Austriaterm s vonkajšou farebnou omietkou, hromozvod, pozemok oplotený , murovaný plot z prednej strany vrátane bránky, zámková dlažba, terasa, vyrovnaný terén.

Interiér domu so štandardom bude mať:

sanita, obklad a dlažbu kúpeľní, podlahy-parkety, interiérové dvere, maľovka, radiátory, kotol, interiérové dvere, prepdríprava na krb, s výnimkou kuchynskej linky. Klient dostane k dispozícií výber zo štandardu.

Predaj je možný aj na hypotekárny úver.

Hviezdoslavov sa nacháza 13 km od Bratislavy a cca 300 m od vlakovej stanice Regiojet. Je to príjemná, rýcho sa rozrastajúca sa obec. Výhodou bývania vo Hviezdoslavove je práve začínajúca výstavba R7 diaľnice a vlakové spojenie Regiojet. Vláčik je v obci veľmi obľúbený, keďže je to pohodlný spôsob cestovania. Od domu sa vaková stanica nachádza 300 m.

Vaša cena domu ...........148.900,-EUR