Sem vložte podnadpis

AKCENT 6

Predstavujeme Vám AKCENT 6 samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s rozlohou 128 m2 úžitkovej plochy s možnosťou zmeny dispozície na 5 izbový rodinný dom ktorý leží na pozemku s rozlohou 591 m2 v zastavanej ulici s prístupom po asfaltovej ceste s verejným osvetlením . Nachádza sa na v centrálnej časti obce Hviezdoslavova.

Dispozične je dom prakticky riešený: Nachádza sa v ňom chodba, kuchyňa, komora, špajza, veľká obývacia izba, kúpelňa, 2 x toaleta, 4 izby, šatník, terasa.

Dom je postavený z klasických materiálov - z pálenej tehly Heluz, strop je betónový monolit.
Inžinierske siete: elektrina, žumpa, studňa. Klient má možnosť využiť výber dispozície domu a to podľa priložených variánt pôdorysov v prílohe inzercie.
Rodinný dom má 130 úžitkovej plochy. Dom stojí na pozemku s rozlohou 609 m2. Pozemok je rohový s veľmi dobrou orientáciou. Rodinný dom je projektovaný tak, aby boli využité výhody pozemku ako napr.ľahké parkovnie.

Dom bude dokončený zo štandardom, čo znamená že dom má:
plastové okná a vchodové dvere, elektriku s predprípravou na dvojsadzbu, rozvody vody, odpadu a kúrenia, namontované radiátory a kotol, predpriprava pre fotovoltaiku, predpríprava pre solárne kolektory, rozvody pre alarm, okná-trojsklo, odpad riešený žumpou 12m3, voda - studňa, vnútorné omietky a potery, vonkajšie zateplenie 15 cm polystyrenom Austriaterm s vonkajšou farebnou omietkou, hromozvod, pozemok oplotený , murovaný plot z prednej strany vrátane bránky, zámková dlažba, terasa, vyrovnaný terén.
Interiér domu so štandardom bude mať:
sanita, obklad a dlažbu kúpeľní, podlahy-parkety, interiérové dvere, maľovka, radiátory, kotol, interiérové dvere, prepdríprava na krb, s výnimkou kuchynskej linky. Klient dostane k dispozícií výber zo štandardu.
Predaj je možný aj na hypotekárny úver.
Pozemok je rovinatý. Na pozemku je vybudovaná studňa vŕtaná 12 m s vymurovanou šachtou. Dom ma prístrešok na auto.

Projekt FAMILY PARK je situovaný v centrálnej časti obce Hviezdoslavov, sedemnásť kilometrov od hlavného mesta Bratislavy. Patrí k najmladším obciam okresu Dunajská Streda ktorá leží na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova, pri ceste spájajúcej Šamorín so Zlatými Klasmi. Daná lokalita poskytuje pokojné bývanie s ľahkou dostupnosťou do hlavného mesta Bratislavy. Veľkou výhodou je možnosť cestovania viacerými možnosťami. A to:
-VLASTNÁ DOPRAVA - výber z troch variant smerov. A to cez
Podunajské Biskupice-Most pri Bratislave-Studené-Štvrtok na Ostrove-Hviezdoslavov alebo
Podunajské Biskupice-Miloslavov-Alžbetin Dvor-Hviezdoslavov čo je najkratšia trasa a po tretie Podunajské Biskupice-Dunajská Lužná-Šamorín-Kvetoslavov-Hviezdoslavov .
Vďaka výstavbe rýchlostnej komunikácie R7, ktorá je už predmetom vydaného územného rozhodnutia a je v ranných štádiách výstavby sa aj Hviezdoslavov zaradí medzi dôležité prímestské obce vďaka svojim prístupom na túto komunikáciu.
- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA SAD zo zastávkou pri Hájovni
- VLAKOVÁ DOPRAVA - REGIOJET V blízkosti sa nachádzajú potraviny, ihrisko, škôlka zo základnou školou - 5 ročníkov. Neďaleko v Šamoríne sa nachádza nový areál Hippoaréna, spolu s aquaparkom, základné a stredné školy vrátane gymnázií.


Cena: 146.900,-EUR