Sem vložte podnadpis

EXKLUZÍVNY NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE !!!!!!!!!

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny luxusne zariadený 3 izbový byt na Ľanovej ulici v Bratislave mestskej časti Ružinov. Rozloha bytu je 90 m2 plus 12 m2 balkón a 5m2 úložný priestor.

Byt sa nachádza v samostatnom obytnom dome na 1 nadzemnom podlaží.

Ponúkame Vám bývanie s kompletným komfortom. Vstup do bytu tvorí samostatné schodisko, nad ktorým sa nachádza úložný priestor so sťahovacími schodmi.

Pri vstupe do bytu vchádzate do priestrannej obývacej izby s kameňom obloženým krbom, kuchynskou linkou s kuchynským ostrovom a zabudovanými spotrebičmi.

Nad sedacou časťou je na strope svietiaca hviezdna obloha dookola lemovaná LED osvetleným podhľadom.

Z obývacej izby sa vstupuje do hosťovskej izby zariadenej luxusnou posteľou a rolldorom.

Hneď vedľa hosťovskej izby sa nachádza hosťovská kúpeľňa, kde sa nachádza veľký murovaný sprchový kút a toaleta. Všetka sanita je luxusná na vysokej úrovni. Toaleta je zo zabudovanou sprškou, umývadlá zn.Laufen.

V chodbičke, ktorá vedie do samostatnej spálne sa nachádza úložná miestnosť s policovým systémom.

Spálňa je tvorená exkluzívnou posteľou na mieru, nad ktorou je osvetlenie riešené hviezdnym nebom, olemované LED osvetlením a miestom na upevnenie závesov. V spálni sa nachádza vstup do kúpeľne, kde sa nachádza vyvýšená vaňa, infra sauna, sprcha a toaleta. Všetko luxusne zariadené. Zo spálne sa nachádza vchod aj do samostatného šatníka zariadeného nábytkom na mieru.

Kúrenie v byte je riešené infra-podlahovým kúrením . Keďže byt má samostatné kúrenie, náklady na bývanie sú veľmi nízke a to cca 60,-EUR. Byt je klimatizovaný. Orientovaný na 3 svetové strany.

Všetko v byte je riešené na mieru a všetko je k dispozícii v rámci predaja.

Bývanie Vám poskytne luxusné bývanie v blízkosti centra mesta. Ak čakáte od svojho bývania viac, ste na dobrej adrese.

Cena 244.990,-EUR