3.izb.byt Lietavská ul.

Ponúkame na predaj 3.izbový byt na Lietavskej ul. Nachádza sa v obytnom dome na 9 poschodí s prístupom dvoma výťahmi.


Rozloha bytu je 65,39 m2 plus balkón a pivnica. Dispozícia bytu je veľmi výhodná. Z obývacej izby sa nachádzajú vchody do izieb a kuchyne. V kuchyni sa nachádza východ na zasklenný balkón. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a to : plastové okná s vonkajšími roletami, klimatizácia, murovaný kanadský šatník s osvetlením, bezpečnostné dvere. Čo je krásne na bývanie v tomto byte je výhľad. Z jednej strany vidieť na smer Rakúska a z balkóna vidieť celé Staré mesto Bratislavy.


Veľkou výhodou je, že vchod je kompletne zabezpečený kamerovým systémom.Vo vchode sa nachádza vrátnička, ktorá zabezpečuje bezpečie a vyzdvihuje poštu pre obyvateľov. Pri dome sa nachádza parkovanie pre obyteľov, pričom k bytu patria dve rezidenčné parkovné miesta. Vo vchode domu sa nachádza strážená kočikáreň využívaná a bezpečná na uskladnenie bicyklov a kočíkov.


Pri dome sa nachádza autobusová zastávka, kde jazdia čísla liniek 99,98,93.
Oproti domu sa nachádza pekáreň, v blízkosti sa nachádzajú Tesco, Lidl. Zo zadnej časti domu je východ do parku, kde sa nachádza plocha na šport, lavičky, detské ihrisko. Škôľka bola nedávno vybudovaná nová. Lokalita je vynikajúca pre mladé rodinky. 


Cena 157.900,- Vrátane kompletného právneho servisu