Sem vložte podnadpis

2,5 izbový byt na Narcisovej ulici

Ponúkame na predaj moderný krásne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt s balkónom na Narcisovej ulici v centre Ružinova. Byt sa nachádza na 6/6 poschodí v zrekonštruovanom obytnom dome. Jeho rozloha je 64 m2. Obytný dom bol zrekonštruovaný vrátane strechy a nového výťahu, kompletne vodovodných rozvodov, zateplený, otváranie na čip, nová kotolňa.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r.2015 a to: komplet nové rozvody elektriny - medené drôty, nové podlahy- parkety zn. Quick Step 8mm, stierky, dvere, kuchyňa, rolldory, klimatizácia zn. Toshiba. Vstup do bytu tvorí predsieň v ktorej sa po celej dĺžke nachádzajú vstavané skrine. Z predsiene je vstup do pol-izby, kuchyne a obývacej izby.

KUCHYŇA - Kuchyňa je po kompletnej rekonštrukcii. Kuchyňa - IKEA je nová vrátane vstavaných spotrebičov. Drez je komplet s batériou a drtičom bioodpadu. Všetko od firmy Blanco. Vstavaná rúra je zn. elektrolux, taktiež varná doska a umývačka riadu. Umývačka riadu má led indikátor.

 
OBÝVACIA IZBA - Obývacia izba je klimatizovaná. Nachádza sa v nej východ na balkón, ktorý je priestranný s príjemným výhľadom. Zádverie je riešené dlhým vkusným rolldorom s presklením.
Z obývacej izby vedie malá chodba, v ktorej sa nachádza miesto pre práčku a úložny priestor. Nachádza sa tu taktiež wc a vchod do kúpeľne a izby. WC a kúpeľňa sú murované vo vynikajúcom rekonštruovanom stave.

IZBA - v izbe sa nachádza taktiež klimatizácia, nové podlahy.Byt je svetlý, orientovaný na východ, moderný a klimatizovaný. Má plastové okná zn. Dem-ter, ktoré sú vybavené interiérovými žalúziami, bezpečnostné dvere Adlo s vnútornou olivkou a kľúčmi s pohyblivým stavítkom, klimatizáciu, vyregulované kúrenie s meračmi. Mesačné náklady na 215,-EUR + elektrina cca 30,-EUR.

Vchod je čistý, pokojný s príjemnými susedmi. Okolie je plné zelene s priamym prístupom do centra Bratislavy a to električkou, ktorá sa nachádza 3-4 min, alebo trolejbusom taktiež 3-4 min. V okolí sa nachádza veľa lavičiek, detských ihrísk a nákupné centrum Retro. Školy a škôlky a kompletná občianska vybavenosť je v priamej blízkosti.
Parkovanie pred domom je zatiaľ prijateľné, keďže sa pár metrov od vchodu nachádza väčšie parkovisko.

Cena 135 000,- eur vrátane kompletného právneho servisu