3.izbový byt Dunajská Lužná

Ponúkame na predaj moderný, luxusne zariadený 3-izbový byt s terasou v novostavbe v Dunajskej Lužnej na Orechovej ulici, ktorá je súčasťou projektu Greenvillage. Bytový dom sa nachádza v blízkosti nákupného centra s kompletnou občianskou vybavenosťou.
Byt sa nachádza na štvrtom poschodí s krásnym výhľadom. Rozloha bytu je 77,65 m2 a plocha terasy je 20,10 m2. Terasa je v tvare L. Je na nej vytvorené krásne posedenie a aj úložný priestor.
K bytu prislúcha vlastné parkovacie státie a murovaná pivnica o rozlohe 4,35 m2. Obytný dom, keďže je novostavba, je moderný s bezbariérovým vstupom do výťahu.
Byt je vybavený klimatizáciou pre pohodlie aj v letnom období. Kúrenie je podlahové, elektrické s regulátormi v každej izbe.
Vstup tvoria vchodové bezpečnostné dvere.
- V predsieni sa nachádza zabudovaná skriňa na mieru s veľkorysým úložným priestorom. Z predsiene sa nachádza samostatný vchod do každej izby.
- Obývacia izba tvorí veľkopriestor plynule spojený s kuchynskou časťou. Táto spoločenská časť bytu je presvetlená presklenou stenou, v rámci ktorej je východ na balkón so sedením.
- Kuchyňa je zariadená kvalitnými vstavanými spotrebičmi, vysokými skrinkami na mieru až po strop biele s vysokým leskom.
- Detská izba, alebo pracovňa je útulná, svetlá pre vytvorenie pohodlia či už detí, alebo pracujúceho. Pre potreby home office je k dispozícii optická sieť od Orange.
- Kúpeľňa je moderná s vaňou a úložným priestorom. WC je samostatné.
Hneď vedľa WC sa nachádza technická miestnosť s bojlerom, sušičkou a úložným priestorom.
Veľkou výhodou ju blízkosť diaľničného obchvatu, čím sa dá vyhnúť tak známym zápcham. Oproti vchodu do bytového domu sa nachádza detské ihrisko s kaviarňou.
Parkovanie je bezproblémové, vďaka vlastnému miestu na parkovanie.


Cena 168.800,-EUR


Obhliadky a ďalšie informácie:

Katarína Duranská
0911 535 007

duranska@gmail.com svoj text